מצברים וסלסולים למירוצי סוסים

צבירי מרוצי סוסים ופרמולטורים הם שתי אסטרטגיות הימורים פופולריות המשמשות מהמרים כדי להגדיל את הזכייה שלהם. על ידי שילוב של בחירות מרובות להימור בודד, מהמרים יכולים לנצל את התשואות הגבוהות יותר על ההימור שלהם, תוך הפחתת הסיכון לאבד את כספם. צוברים דורשים מהמהמרים לבחור סדרה של סוסים כדי לזכות בהימור שלהם, בעוד שה-Permulators דורשים מהמהמרים לבחור קבוצת סוסים להציב בסדר מסוים. שתי אסטרטגיות ההימורים מציעות דרכים מרגשות להגדיל את סיכויי הזכייה, ועם תכנון קפדני, הן יכולות לספק הזדמנות להרוויח ממרוצי סוסים.

מהם מצברים ופרמולטורים של מירוצי סוסים?

מצברים, הידועים גם כקומביס, הם סדרה של הימורים בודדים שבשילובם, יש תשואה גבוהה יותר על ההימור שלך מאשר הימור על כל אחת מהבחירות בנפרד. לדוגמה, אם אתה מהמר על שני סוסים כדי לנצח ואחד על מקום, ההחזרים שלך יהיו 9 ל-1. אבל אם תהמר על כל שלושת הסוסים כצובר בודד עם סיכויים משולבים של 7 ל-1, תזכה בתוספת של 10 ליש"ט על כל 10 ליש"ט שהומר. פרמולטורים, הידועים גם בתור טרבלים וסיכויים גדולים, כוללים בחירת קבוצת סוסים בסדר מסוים. תמורה טיפוסית תכלול הימור על שני סוסים כדי לנצח ואחד על מקום. התמורה הנפוצה ביותר היא בחירת שני הגימורים הראשונים בכל סדר. כאשר הוא ממוקם בצובר, הסיכויים עבור כל בחירה מוכפלים במספר הבחירות בהימור. זה נקרא "הימור גדול", שהוא אסטרטגיית הימורים פופולרית המשמשת מהמרים מנוסים.

היתרונות של מצברים ופרמולטורים

- כאשר בוחרים מספר סוסים בהימור בודד, רק אחד חייב לסיים בשתי העמדות הראשונות כדי לזכות בהימור. זה מקטין את הסיכון לאבד את הכסף שלך על ידי בחירת סוסים נוספים.

- כאשר מהמרים על מצברים ואמולטורים, אתה יכול להגדיל את הסיכויים לזכות במספר הימורים בבת אחת. אם אתה מהמר על שני סוסים כדי לנצח ואחד למקום ושלושתם מנצחים, הרווחים שלך גדולים בהרבה מאשר אם אתה מהמר על כל סוס בנפרד.

- על ידי בחירת מספר סוסים בהימור בודד, אתה מגדיל את פוטנציאל הרווח שלך. אם אתה שם 100 ליש"ט על מצבר של שלושה סוסים עם סיכויים משולבים של 7 ל-1 וסוס אחד מנצח, אתה מרוויח 350 ליש"ט על ההימור שלך של 100 ליש"ט. אם אתה מציב 100 ליש"ט בשלושה הימורים נפרדים עם סיכויים של 9 ל-1 עבור כל זכייה של סוס אחד, אתה מרוויח 300 ליש"ט על ההימור שלך של 100 ליש"ט.

חישוב החזרות

- הנח הימור צבר של 100 פאונד עם סיכויים של 7 ל-1 על שלושה סוסים לזכייה, סוס אחד להציב ואחד להראות. הזכייה שלך תהיה 700 פאונד. - הנח הימור צבר של £100 עם סיכויים של 9 ל-1 על שלושה סוסים נפרדים לנצח. אם סוס אחד ינצח, הזכייה שלך תהיה 300 פאונד. - אם אתה מציב 100 פאונד על פרמולטור עם סיכויים של 4 ל-1, תצטרך לבחור שני סוסים כדי לנצח ואחד למקום. הזכייה שלך תהיה 400 פאונד אם כל שלושת הסוסים יסיימו בסדר הנכון. - אם אתה מציב 100 פאונד על פרמולטור עם סיכויים של 9 ל-1, תצטרך לבחור שני סוסים כדי לנצח ואחד למקום. הזכייה שלך תהיה 300 פאונד אם כל שלושת הסוסים יסיימו בסדר הנכון.

מצבר מול פרמולטור

- מצבר כולל בחירת סדרה של סוסים לנצח על מנת לזכות בהימור שלך. פרמולטור כולל בחירת קבוצת סוסים להציב בסדר מסוים. - הסיכויים לכל בחירה בצובר מוכפלים במספר הבחירות בהימור. זה נקרא "הימור גדול", שהוא אסטרטגיית הימורים פופולרית המשמשת מהמרים מנוסים.

- בפרמולטור, הסיכויים עבור כל בחירה מתווספים יחד כדי לקבוע את ההחזר הכולל.

- לצובר יש סיכויים נמוכים יותר לזכות מאשר לפרמולטור, אבל תשלום גבוה יותר אם הוא אכן מנצח.

אסטרטגיות להימורים על מצברים ופרמולטורים

- בחר מספר סוסים בעלי סיכוי שווה לנצח. בדרך זו, גם אם אחת מהבחירות תסיים מחוץ לשתי המיקומים העליונים, היא עדיין יכולה לעזור לך לזכות בהימור שלך.

- אם אתה מהמר על תמורה, בחר שני סוסים שצפויים להיות בשתי המיקומים העליונים.

- אם אתה מהמר על מצבר, בחר סוס אהוב אחד לזכייה וסוס שני שצפוי להיות שני.

- בחירת בחירה בודדת עם סיכויים גבוהים היא אסטרטגיה בעלת סיכון גבוה, תגמול נמוך. עדיף להמר על המועדפים עם סיכויים מעט נמוכים יותר מאשר ה-longshots עם סיכויים גבוהים.

- אם הבחירות שלך דומות מדי, ההימור שלך לא יציע הרבה ערך.

כיצד לבחור מנצח

- התחל על ידי צמצום הבחירות שלך לקבוצת סוסים עם סיכויים דומים. לאחר מכן, בחר שני סוסים שאתה מצפה לסיים בשני המיקומים העליונים.

- בחירת סוס מועדף בודד עם סיכויים נמוכים יותר היא אסטרטגיית סיכון גבוהה עם תגמול גבוה שמגיעה עם סיכון גבוה יותר להפסיד כסף. על ידי בחירת שני סוסים עם סיכויים דומים, אתה מפחית את הסיכון לאובדן כסף תוך הגדלת פוטנציאל הרווח שלך.

מציאת ערך בצברים ובפרמולטורים

- על ידי בחירת מספר סוסים בהימור בודד, אתה מגדיל את פוטנציאל הרווח שלך, אבל זה גם מגדיל את הסיכון לאובדן כסף.

- אם אתה מהמר על מצבר, בחר סוס מועדף אחד לזכייה וסוס שני שצפוי להיות שני. זה מקטין את הסיכון לאובדן כסף.

- אם אתה מהמר על תמורה, בחר שני סוסים שצפויים להיות בשתי המיקומים העליונים.

- אם אתה מהמר על מצבר ראש בראש או הפוך ראש בראש, בחר שני סוסים בעלי סיכוי שווה לזכות.

- אם אתה מהמר על Top ותחתית מצבר, בחר סוס אחד כדי לסיים במיקום העליון וסוס אחד כדי לסיים במיקום התחתון.