מסלול המרוצים של לונגשאמפ בפריז

מסלול המרוצים של לונגשאמפ הוא אחד ממקומות מרוצי הסוסים הנודעים והמוערכים ביותר בעולם. ממוקם ב-Bois de Boulogne הציורי בפריז, צרפת, מסלול המירוצים של לונגשאמפ פתח את שעריו לראשונה בשנת 1857 ומאז הפך לסמל של אלגנטיות, פאר ויוקרה. עם קיבולת של 80,000 צופים, מסלול המרוצים הוא התפאורה המושלמת לאחד המחזה המרגש ביותר בספורט סוסים. מסלול המרוצים של לונגשאמפ ידוע בחשיבותו ההיסטורית וביופיו המדהים, ומציע אווירה ייחודית שאין דומה לה בעולם מרוצי הסוסים. מהיציעות והמרפסות ועד לגנים היפים, במסלול המרוצים של לונגשאמפ יש משהו לכולם. בין אם אתם חובבי הספורט או סתם מחפשים חוויה ייחודית, מסלול המרוצים של לונגשאמפ בטוח ישאיר אתכם עם רושם מתמשך.

היסטוריה של מסלול המרוצים של לונגשאמפ

מסלול המרוצים של לונגשאמפ פתח את שעריו לראשונה בשנת 1857. מסלול המרוצים המקורי נבנה ליד נהר הסיין והיה מקום הימורים פופולרי עבור החברה הפריזאית מהמעמד הגבוה. מסלול המרוצים נודע עד מהרה באלגנטיות ובפאר שלו, ומאז הוא מושך אליו אנשים מכל תחומי החיים. בשנת 1864 נהרס מסלול המרוצים המקורי בשריפה ושנה לאחר מכן, נבנה במקומו מסלול מירוצים חדש של לונגשאמפ. מסלול המרוצים החדש נבנה עם קירות לבנים, רצפת לבנים וגג עץ. הוא תוכנן בצורת פרסה, עם אזורי צפייה המשתרעים משערי הזינוק ועד לקו הסיום. המסלול היה באורך 1,000 מטר והיקפו של 3,600 מטר. מסלול המרוצים החדש היה מקושט בשורות של עצי ערמונים, שהפכו לסמל המובהק של מסלול המרוצים. מסלול המירוצים החדש של לונגשאמפ נפתח באפריל 1866 ומאז הוא מארח מרוצי סוסים וספורט רכיבה על סוסים. במהלך השנים, מסלול המרוצים עבר מספר שיפוצים ושחזורים כדי לשמר את המורשת האדריכלית שלו ולהישאר פונקציונלי ועדכני.

מבנה ופריסה של מסלול המירוץ

מסלול המירוץ של לונגשאמפ ממוקם ב-Bois de Boulogne בפריז, צרפת. Bois de Boulogne הוא פארק גדול המשמש לפעילויות פנאי שונות, כולל מסלול המירוצים של לונגשאמפ. מסלול המרוצים הוא מסלול מישורי בהיקף של 2,100 מטר. המסלול עצמו יושב על משטח מישור, עם כמה מהמורות ונחלים קלים. הוא משמש גם למירוצי שטוח וגם למרוצי ציד לאומי, ומארח חמישה מפגשי מרוצי סוסים בשנה, כולל הדרבי הצרפתי. במסלול המרוצים של לונגשאמפ יש 18 מסלולי מירוצים, כולל המסלול העיקרי ומסלול הגראנד פרי. רוחב מסלול המרוצים הוא 220 מטר ואורך 1,800 מטר. ישנם 41 שערי התחלה במסלול הראשי ו-16 במסלול הגרנד פרי.

הטריבונות והטרסות

למסלול המרוצים של לונגשאמפ יש מספר אזורי צפייה וטרסות שבהם הצופים יכולים ליהנות ולחוות מרוץ סוסים בסגנון ובנוחות. הטריבונות במסלול המירוצים של לונגשאמפ הם המקום הטוב ביותר לצפות במרוץ סוסים, מכיוון שהם מציעים תצפיות מצוינות על המסלול ואפילו ישר הסיום. הטריבונות במסלול המירוצים של לונגשאמפ מחולקות לשלושה חלקים: הקופסה המלכותית, התיבה הקיסרית והקופסה של הנשיא. ה-Royal Box מציע חוויה מיוחדת מאוד לצופיה, שכן הוא ממוקם ממש ליד קו הסיום, ומציע נוף פנורמי של מסלול המרוצים. הטריבונות במסלול המרוצים של לונגשאמפ מציעות גם אזורי צפייה מיוחדים עבור אנשים עם מוגבלויות, כך שכולם יכולים לחוות את ההתרגשות של מרוצי סוסים. הטרסות במסלול המרוצים של לונגשאמפ הן טרסות פתוחות, המציעות נוף נהדר של המסלול והישר המסיים, מהווים מקום מצוין למשפחות לצפות במרוץ סוסים. הטראסות במסלול המירוצים של לונגשאמפ מחולקות לשני חלקים: ה-Pavillons וה-Pavillions Bleus. ה-Pavillons ממוקמים מעל הקופסה האימפריאלית, בעוד שה-Pavillions Bleu ממוקם מעל תיבת הנשיא.

הגנים היפים

מסלול המרוצים של לונגשאמפ מוקף בגנים יפים, המציעים אווירה ייחודית ומרגיעה. הגנים של מסלול המירוץ של לונגשאמפ מחולקים לשני חלקים: הגנים העליונים, הממוקמים מעל המגרש הראשי, והגנים התחתונים, הממוקמים מתחת למגרש הראשי. הגנים העליונים של מסלול המירוץ של לונגשאמפ ידועים בתור גני גראנד סטנד והגנים התחתונים ידועים בתור גני הנסיכים. הגנים העליונים של מסלול המירוצים של לונגשאמפ צמודים ליציעים ומציעים תצפית מצוינת על המסלול, בעוד שהגנים התחתונים מציעים אווירה שקטה ונינוחה יותר. גני הנסיכים ממוקמים מתחת ליציעים, ומציעים תצפית על המסלול מלמטה, כמו גם תצפית על ישר הסיום.

אווירה ייחודית במסלול המרוצים של לונגשאמפ

מסלול המירוץ של לונגשאמפ הוא אחד המקומות היוקרתיים בעולם, המציע אווירה ייחודית ואקסטרווגנטית. מסלול המירוצים של לונגשאמפ מעוטר בגנים יפים ומעוטר בשורות של עצי ערמונים. זהו מקום מושלם לטיול יום, מכיוון שהוא מציע מגוון פעילויות לכל הגילאים, כולל קניות, אוכל וצפייה במרוץ סוסים. מסלול המרוצים של לונגשאמפ מארח מספר מירוצי סוסים במהלך השנה, המפורסם שבהם הוא ה- Prix de l'Arc de Triomphe. כל מרוצי הסוסים הללו יוצרים אווירה ייחודית ומרגשת, בהיותם המקום המושלם לבלות בו יום נהדר עם משפחה וחברים. מסלול המירוצים של לונגשאמפ מציע גם מבחר גדול של מסעדות ובתי קפה, כמו גם בוטיקים, שבהם תוכלו לעשות קניות עד שתרד.

חשיבות היסטורית של מסלול המרוצים של לונגשאמפ

מסלול המרוצים של לונגשאמפ הוא אחד ממקומות מרוצי הסוסים החשובים בעולם, בהיותו הבית של טקס הניצחון, אחד המקומות הטובים ביותר. אירועי מרוצי סוסים יוקרתיים. Prix de l'Arc de Triomphe מתקיים מדי שנה ביום ראשון הראשון של אוקטובר ויש לו פרסים בסך 4,000,000 אירו. מסלול המירוצים של לונגשאמפ מארח את מרוץ הסוסים הזה מאז תחילת המאה ה-19, מה שהופך אותו למקום וסמל היסטורי חשוב. מסלול המרוצים של לונגשאמפ שימש גם מקום לאירועי מרוצי סוסים משמעותיים אחרים, כולל הדרבי הצרפתי ו-Prix de l'Abbaye.

מחזה וריגוש של מרוצי סוסים

מרוצי סוסים הם אחד מענפי הספורט המשעשעים ביותר בעולם, בהיותו מחזה נהדר לרוכבים ולצופים כאחד. מסלול המירוץ של לונגשאמפ הוא המקום המושלם למירוצי סוסים, מכיוון שהוא מציע נוף מצוין של המסלול והישר המסיים, בהיותו מקום נהדר הן לרוכבים והן לצופים לחוות את הריגוש של מרוצי סוסים. מסלול המרוצים של לונגשאמפ ידוע ביופיו הארכיטקטוני הייחודי, בהיותו מקום נהדר לצפות במרוץ סוסים בסגנון. מסלול המרוצים של לונגשאמפ הוא גם מקום מצוין למשפחות לבלות יום בחוץ, בהיותו שילוב מושלם של ספורט ובידור. מרוצי סוסים הם ספורט מרגש המאפשר לרוכבים ולצופים לחוות רמה גבוהה של ריגוש והתרגשות.

אירועים ופעילויות במסלול המירוצים של לונגשאמפ

מסלול המירוצים של לונגשאמפ הוא מקום נהדר למגוון רחב של ספורט ופעילויות, בהיותו מקום מושלם לבלות בו יום בחוץ עם משפחה וחברים. מסלול המירוצים של לונגשאמפ מארח מספר מירוצי סוסים במהלך השנה, כולל הדרבי הצרפתי, ה-Prix de l'Abbaye ו-Prix de l'Arc de Triomphe. המקום מארח גם טורנירי טניס, כולל אליפות ה-WTA וגמר ה-ATP. מסלול המירוצים של לונגשאמפ הוא גם מקום נהדר למספר תערוכות ותערוכות, כולל המופע האווירי של פריז ותערוכת הסירות של פריז.