מסלול המירוצים של צ'רצ'יל דאונס

מסלול המירוצים של צ'רצ'יל דאונס היה המוקד של עולם מרוצי הסוסים מאז היווסדו בשנת 1875. ממוקם בלואיוויל, קנטקי, המסלול הוא שם נרדף לדרבי קנטקי, מרוץ הסוסים האייקוני ביותר בארצות הברית. למסלול יש היסטוריה עשירה, החל מהריצה הראשונה של דרבי קנטאקי בשנת 1875. מאז, המסלול אירח מגוון מרוצים, כולל קנטאקי אוקס, גביע המגדלים, ו-Steffen Foster Handicap. המסלול ראה גם את חלקו ההוגן של סוסים, רוכבים ומאמנים מפורסמים לאורך השנים, כגון Secretariat, Bill Shoemaker, ו-D. Wayne Lukas. צ'רצ'יל דאונס הוא מסלול אגדי והמסורות וההיסטוריה ארוכות השנים שלו הופכות אותו לביקור חובה עבור כל חובב מרוצי סוסים.

היסטוריה של מסלול המירוצים של צ'רצ'יל דאונס

צ'רצ'יל דאונס נבנה בשנת 1875 על ידי Meriwether Lewis Clark, Jr., שהיה חבר בולט בחברה לואיוויל. מהמר מטבעו, קלארק בנה את המסלול כדי למשוך מהמרים בעלי הימורים גבוהים שיגיעו ללואיוויל כדי להמר על מירוץ גזע. קלארק הקים את המסלול על אדמה שהייתה פעם ביתו של יריד מדינת קנטקי. המסלול נקרא על שם שני המסיימים הראשונים בדרבי קנטאקי 1875, צ'רצ'יל והמקום ה-11, דובר. הדרבי הראשון של קנטאקי נערך ב-17 במאי 1875, וראה 15 סוסים מתחרים על ארנק של 10,000 דולר. המירוץ זכה ב-2-1 לטווח ארוך, אריסטידס, ועזר להעלות את צ'רצ'יל דאונס על המפה.

סוסים, רוכבים ומאמנים בולטים

צ'רצ'יל דאונס מפורסם בכך שהוא אירח את הריצה הראשונה של דרבי קנטאקי בשנת 1875. המסלול אירח גם כמה מירוצים בולטים אחרים, כולל הדרבי, קנטאקי אוקס, גביע המגדלים ו-Steffen Foster Handicap. כמה סוסים בולטים שהתחרו בצ'רצ'יל דאונס כוללים Secretariat, Citation, Native Dancer, Swaps, Bill Shoemaker, ו-D. Wayne Lukas. כמה שחקנים בולטים שהתחרו בצ'רצ'יל דאונס כוללים את ביל שומייקר, פט דיי, אדי ארקרו ואנג'ל קורדרו ג'וניור. כמה מאמנים בולטים שהתחרו בצ'רצ'יל דאונס כוללים את ד' וויין לוקאס, PG ג'ונסון ובוב באפרט.

מירוצים מפורסמים מתארחים בצ'רצ'יל דאונס

צ'רצ'יל דאונס ידוע בעיקר בזכות אירוח הריצה הראשונה של דרבי קנטאקי בשנת 1875. מאז, זה הפך לאחד מאירועי מרוצי הסוסים המפורסמים ביותר בארצות הברית. צ'רצ'יל דאונס גם אירח את אוקס, את גביע המגדלים ואת ההגבלה של סטפן פוסטר.

- הדרבי של קנטאקי: הדרבי של קנטקי הוא המירוץ המפורסם ביותר בצ'רצ'יל דאונס ואחד המרוצים המפורסמים בספורט האמריקאי. הוא מתקיים מדי שנה בשבת הראשונה של מאי. הריצה הראשונה של דרבי קנטאקי נערכה בשנת 1875, ומאז היא הפכה לאחד האירועים האייקוניים ביותר בארצות הברית.

- קנטאקי אוקס: קנטאקי אוקס הוא החלק הראשון של "הספרינג טריפל כתר" השנתי. הוא מתקיים מדי שנה ביום שישי לפני הדרבי בקנטקי. המירוץ פתוח לסיילות מגיל שלוש ומעלה.

- גביע המגדלים: גביע המגדלים הוא אירוע שנתי שמתקיים במסלול אחר בכל שנה. הוא מתארח על ידי גביע המגדלים, ארגון ללא מטרות רווח המקדם מצוינות בגידול גזע ומירוצים. - הנכות של סטיבן פוסטר: מגמת סטפן פוסטר היא המירוץ האחרון ב"ספרינג טריפל כתר" השנתי של צ'רצ'יל דאונס. הוא מתקיים מדי שנה בשבת שאחרי קנטאקי אוקס.

צ'רצ'יל דאונס מסורות ותרבות

הדרבי של קנטאקי הוא אחד ממרוצי הסוסים האיקוניים ביותר בארצות הברית. הוא מתקיים מדי שנה בשבת הראשונה של מאי והוא החלק האחרון של "הכתר המשולש של האביב". הריצה הראשונה של דרבי קנטאקי נערכה בשנת 1875, מה שהופך אותו לאחד ממרוצי הסוסים הוותיקים במדינה. המסלול מארח גם את קנטאקי אוקס, שהוא החלק הראשון של "ספרינג טריפל כתר". המסורות המפורסמות ביותר של הרצועה כוללות את המנט ג'ולפ, רצף הקשת שהתפרסם על ידי הכרוז של צ'רצ'יל דאונס, פט פטרסון, ו"ריצת הוורדים". המסורת הידועה ביותר בצ'רצ'יל דאונס היא המנטה ג'ולפ הנודע. המשקה הוא משקה פופולרי המוגש בצ'רצ'יל דאונס ביום הדרבי. הוא עשוי עם בורבון, נענע וקרח כתוש ומקושט עם ענף נענע. המנטה ג'ולפ הוא חלק כל כך מפורסם בדרבי של קנטאקי שאפשר לראות אותו על הכובע של הלוגו הרשמי של הדרבי. באופן מסורתי, הג'ולפ מוגש בכוס כסף או פיוטר, אבל בצ'רצ'יל דאונס הוא מוגש לעתים קרובות יותר בספל דרבי למזכרת. המנטה ג'ולפ הוא לא המשקה היחיד שמוגש בצ'רצ'יל דאונס. יש גם שפע של משקאות אלכוהוליים אחרים הזמינים לצריכה. ישנם מספר ברים באזור השדה שבהם אנשים יכולים ליהנות ממשקאות אלכוהוליים, כמו גם מסעדה בשירות מלא המגישה משקאות ואוכל שונים.

חוויות מאחורי הקלעים

ישנם מגוון סיורים מאחורי הקלעים המוצעים בצ'רצ'יל דאונס. הסיורים נעים במחירים וכוללים הצצה אל מאחורי הקלעים של המסלול, חדר הג'וקים, חדר הבעלים ועוד. חלק מהחוויות כוללות גם את ההזדמנות לאורחים לנסוע בקרונות המסלול עם הג'וקים. למידע נוסף, אתה יכול לבקר באתר האינטרנט של צ'רצ'יל דאונס בכתובת צ'רצ'יל דאונס.com

מדריך ההימורים של צ'רצ'יל דאונס

אוהדי מרוצי סוסים יכולים גם להשתתף בהימור מהנה שנקרא "הימור". הימור הוא התרגול של הימור כסף על התוצאה של מירוץ בין שני סוסים. ככל שיהמר יותר כסף על המירוץ, כך מוענק יותר כסף לזוכים. לצ'רצ'יל דאונס יש ספר ספורט שפתוח כל השנה ומציע מגוון אפשרויות הימורים. למידע נוסף על הימורים בצ'רצ'יל דאונס, אתה יכול לבקר אצלם אתר בכתובת צ'רצ'יל דאונס.קום.