מסלול המרוצים בלמונט פארק המפורסם בעולם

מסלול המירוצים בלמונט פארק הוא מקום איקוני שהיה חלק מנוף המרוצים כבר יותר ממאה שנה. ממוקם באלמונט, ניו יורק, מסלול המרוצים ההיסטורי הזה היה האתר של כמה ממרוצי הסוסים המרגשים בהיסטוריה. זהו מסלול המרוצים השלישי בעתיקותו בארצות הברית והוא אירח את בלמונט סטייקס, החלק השלישי של הכתר המשולש, מאז 1905. בלמונט פארק שימש גם ביתם של רבים מהגזעים הגזעיים הגדולים בעולם, כולל Secretariat ו-Man o' War. בין אם אתה חובב מזדמן או חובב מרוצי סוסים רציני, בלמונט פארק הוא יעד חובה לכל מי שמחפש לחוות את הריגושים של הספורט.

סקירה כללית של מסלול המירוצים בלמונט פארק

מסלול המרוצים בלמונט פארק נבנה בשנת 1905 והיה האתר של כמה ממרוצי הסוסים המרגשים בהיסטוריה. מסלול המרוצים הוא מסלול המרוצים השלישי בעתיקותו בארצות הברית, והוא אירח את בלמונט סטייקס, החלק השלישי של הכתר המשולש, מאז 1905. בלמונט פארק היה גם ביתם של רבים מהגזעים הגזעיים הגדולים בעולם, כולל Secretariat ו-Man o 'מלחמה. המעריצים יכולים ליהנות מההתרגשות של מירוצי גזע חיים כל השנה וגם לבקר במוזיאון שבאתר. בין המאפיינים הבולטים של המסלול הם המזרקה הענקית שלו, שיורה מים לגובה של 350 רגל באוויר, וגלגל התצפית הענק שלו, שמתהדר בנופים מדהימים של הסביבה. עונות המרוצים בבלמונט פארק נמשכות בדרך כלל מאוגוסט עד אפריל, כאשר אירועים מיוחדים מתקיימים כל השנה.

היסטוריה של מסלול המרוצים בלמונט פארק

מסלול המרוצים בלמונט פארק נבנה בשנת 1905 והיה האתר של כמה ממרוצי הסוסים המרגשים בהיסטוריה. מסלול המרוצים הוא מסלול המרוצים השלישי בעתיקותו בארצות הברית, והוא אירח את בלמונט סטייקס, החלק השלישי של הכתר המשולש, מאז 1905. בלמונט פארק היה גם ביתם של רבים מהגזעים הגזעיים הגדולים בעולם, כולל Secretariat ו-Man o 'מלחמה. לאורך ההיסטוריה הארוכה שלו, בלמונט פארק עבר מספר שיפוצים. ב-1946 נבנתה טריבונה חדשה, ו-15 שנים לאחר מכן נבנה מועדון חדש. ב-1987 נוספו משטח חדש ושער הזינוק, וב-2001 הושלמה יציע חדש. בלמונט פארק היה גם האתר של אירועים היסטוריים חשובים רבים. זה היה מסלול המרוצים הראשון שהשתלב כאשר הג'וקי וויליאם פאוול רכב על Native Parr לניצחון בשנת 1946. זה גם המקום בו Dark Star קבע שיא עולם חדש בשנת 1973 בריצה של 1:33. במסלול ביקרו גם דמויות מפורסמות רבות, כולל בייב רות, שבנתה אורוות מירוצים בשנות ה-30.

מרוצי סוסים מפורסמים שנערכו בפארק בלמונט

בלמונט פארק היה האתר של מרוצי סוסים חיוניים רבים לאורך ההיסטוריה הארוכה שלו. המפורסם שבהם הוא ה-Belmont Stakes, שמתקיים במסלול המרוצים מאז 1905. בלמונט סטייקס הוא השלב השלישי והאחרון של הטריפל קראון המפורסם. ה-Travers Stakes הוא מרוץ ההימורים הוותיק ביותר באמריקה ומתקיים בבלמונט פארק מאז 1905. פסטיבל ג'ו הירש טורף מתקיים ב-Belmont Park מאז 1943. The Suburban Handicap הוא אחד ממרוצי ההימור הארוכים ביותר באמריקה. מתקיים בבלמונט פארק משנת 1932. גביע טורף הקולוניאלי נערך בבלמונט פארק משנת 1934. מגמת קרטר מתקיימת בבלמונט פארק משנת 1935.

אטרקציות מרכזיות בפארק בלמונט

- מזרקת ענק: מזרקת הענק היא התכונה הבולטת והאייקונית ביותר של בלמונט פארק. המזרקה המרשימה הזו יורה מים 350 רגל באוויר ונראית ממרחק קילומטרים.

- גלגל תצפית ענק: גלגל התצפית הענק הוא עוד נקודת ציון בפארק בלמונט. גלגל ענק ענק זה מציע לנוסעים נופים מדהימים של האזור שמסביב, כולל לונג איילנד סאונד ונמל ניו יורק.

- מוזיאון באתר: מסלול המירוצים בלמונט פארק מכיל גם מוזיאון באתר. מוזיאון זה הוא ביתם של חפצים רבים המתעדים את ההיסטוריה הארוכה והמרתקת של מסלול המרוצים.

- Trackside Buffet: Trackside Buffet הוא אטרקציה פופולרית נוספת בפארק בלמונט. זהו המקום המושלם עבור אנשים בכל הגילאים ליהנות מארוחת בוקר, צהריים או ערב תוך כדי צפייה במירוצים.

טיפים לביקור בפארק בלמונט

- בוא מוקדם: כמו רוב מסלולי המרוצים, בלמונט פארק מתמלא במהירות בימי מירוץ. אם אתם רוצים להגיע למקום טוב על היציע, כדאי לתכנן להגיע לפחות כמה שעות לפני המירוץ הראשון.

- נעלו נעליים נוחות: גם אם אתם מתכוונים לצפות במירוצים רק מהצד, כדאי לנעול נעליים נוחות. השטח הפנימי הוא לעתים קרובות בוצי, ואתה לא רוצה לבלות שעות בנעליים לא נוחות.

- להתלבש בחום: אמנם בלמונט פארק לא קר כמו במקומות אחרים בניו יורק, אבל גם לא תמיד חם. אתה צריך להתלבש חם, במיוחד אם אתה מתכנן להיות בשדה.

- הביאו מזומן: רוב הזיכיונות בבלמונט פארק מקבלים כרטיסי אשראי, אך עליכם להביא מזומן לכל מקרה.

אירועים פופולריים בבלמונט פארק

- אביב/קיץ: האביב והקיץ הן שתי העונות העמוסות ביותר בפארק בלמונט. מכיוון שמירוצים גזעיים הם כל השנה, תמיד קורה משהו במסלול, אפילו בעונה מחוץ לעונה.

- פסטיבל מירוצי התפוח הגדול: פסטיבל מירוצי התפוח הגדול הוא אחד האירועים הפופולריים ביותר של האביב והקיץ בפארק בלמונט. אירוע שנתי זה כולל קונצרט חי, אקספו ומרוצים במסלול.

- Travers Stakes: Travers Stakes הוא מרוץ ההימורים הוותיק ביותר באמריקה. אירוע שנתי זה מתקיים באוגוסט והוא אחד ממרוצי הגזע החשובים ביותר של השנה.

- בלמונט פארק סתיו/חורף: בלמונט הפארק העמוס ביותר בחודשי הסתיו והחורף. עונת הסתיו עמוסה באירועים, כולל תערוכת הסירות של לונג איילנד ותערוכת הסירות של ניו יורק. גם עונת החורף עמוסה, בשל הפופולריות של ה-Holiday Lights Spectacular.