מסלול המירוצים אסקוט המפורסם בעולם

מסלול המירוצים אסקוט הוא מקום בעל שם עולמי למירוצי סוסים, הממוקם במחוז היפה של ברקשייר, אנגליה. זה היה הבית של מפגש המירוץ היוקרתי Royal Ascot מאז 1711, כאשר הוא הוקם על ידי המלכה אן. מסלול המרוצים המפורסם הזה מושך אליו את הגזעים, המתאמנים והג'וקים הטובים ביותר מרחבי העולם, כמו גם אלפי צופי מרוצים נלהבים. למסלול המירוצים אסקוט יש היסטוריה ארוכה ועמוקה, עם מגוון רחב של מרוצים שמתקיימים בו לאורך השנים, ממירוצי שטוח ומרוצי קפיצה, ועד נקודה לנקודה ועוד ועוד. לא רק שמסלול המרוצים הוא פנינה היסטורית, אלא שהוא גם אתר מדהים ביופיו, עם שטחים מדהימים המציעים רקע מרהיב למרוצים המרגשים. מסלול המירוצים אסקוט הוא יעד חובה לכל מי שמתעניין במירוצי סוסים, ויום נהדר עבור כל המשפחה.

היסטוריה של מסלול המירוצים אסקוט

מפגש מירוץ אסקוט המלכותי במסלול המירוצים של אסקוט הוא אחד ממרוצי הסוסים המפורסמים ביותר בבריטניה ומתוארך לשנת 1711 כשהיא נוסדה על ידי המלכה אן. מפגש המירוץ הראשון באסקוט נערך ב-18 ביוני 1711 וזה היה מפגש בן שלושה ימים. בשנת 1811 הופסק המרוצים באסקוט עקב מלחמות נפוליאון. במהלך השנים שבין המלחמות, אסקוט עבר שינויים גדולים. היציע הישן נהרס והוחלף ביציע החדש, וגם מסלול המירוצים החדש בן המייל נבנה באותה תקופה. מסלול המירוצים אסקוט היה הבית של רויאל אסקוט מאז 1878 כאשר המלכה ויקטוריה העבירה את רויאל אסקוט מהמקום הקודם בפארק ווימבלדון הסמוך.

סוגי מרוצים המתקיימים במסלול המירוצים אסקוט

מירוץ שטוח - סוג זה של מרוצי סוסים כולל ריצה של מירוץ קו ישר על משטח ישר. הזכייה תלויה במהירות, בכושר ובאימונים של הסוס, ללא גורמים אחרים כמו ריצה משוכות או מעבר לקפיצות. המירוצים המתקיימים במסלול המירוצים אסקוט הם בדרך כלל במרחק של בין שלושה לשישה פרקים.

מירוצי קפיצה - סוג זה של מרוצי סוסים כולל קפיצה של מכשולים מעל גדרות וחומות במסלול מרוצים, כאשר חלק מהמירוצים כוללים גם גדרות וגם חומות. זהו ספורט תובעני פיזית, כאשר רבים מרוכבי הקפיצה המובילים ידועים גם במיומנותם בשטח.

נקודה לנקודה - מרוצי סוסים מסוג זה מתקיימים על פני מגוון שטחים, כולל על פני שדות ועל כבישים. המרחקים של המירוצים הם בדרך כלל בין חמישה ל-12 מיילים.

השטח המדהים והרקע היפהפה

מסלול המירוצים אסקוט הוא אחד ממסלולי המרוצים המפורסמים בעולם. לא רק שיש לו היסטוריה עשירה ומרתקת, אלא שהוא גם ממוקם בסביבה אידילית, עם נהר התמזה בקרבת מקום. מסלול המירוצים אסקוט מתהדר בכמה מהארכיטקטורה היפה והייחודית ביותר של מסלולי המירוצים בעולם, עם היציע הרשומה בדרגה I במרכז האקשן. היציע נבנה בשנת 1911 והוא אחד היציעים העתיקים והמיוחדים בבריטניה. היציע בולט בארכיטקטורה האדוארדית הקלאסית שלו עם אריחי טרקוטה, צריחים מקושטים וגגות גמלונים. היציע מעוטר גם בחלון ויטראז' יפהפה של המלכה אלכסנדרה, שהייתה בת זוגו המלכה של המלך אדוארד השביעי באותה תקופה. גם הארכיטקטורה של מסלול המרוצים שמסביב היא באמת מהממת ומהווה תפאורה מקסימה לפעולת מרוצי השטוח והקפיצה המרגשת. גם מסלול המירוצים אסקוט שוכן בסביבה מפוארת, כשנהר התמזה זורם בקרבת מקום.

סוסים, מאמנים וג'וקים מפורסמים במסלול המירוצים אסקוט

- בריגדיר ג'רארד - בריגדיר ג'רארד, שהיה סוס שחור, נודע בזכות הזכייה בסנט לגר סטייקס ובגביע הזהב של אסקוט. הבריגדיר גם זכה ב-Eclipse Stakes, Grand Prix de Paris, Prix de l'Arc de Triomphe ו- Prix du Jockey Club.

- ריבוט - ריבוט היה סוס גזעי שחור שזכה בסנט לגר סטייקס, גביע זהב אסקוט, והימור אקליפס. ריבוט נודע בהיותו הסוס היחיד בן השלוש שזכה בסנט לגר סטייקס.

- Rubstic - Rubstic היה סוס מרוץ גזע אוסטרלי שזכה ב-Eclipse Stakes וב-Ascot Gold Cup.

- סולון - סולון היה סוס מרוץ גזע אנגלי שזכה בגביע הזהב של אסקוט וב-Eclipse Stakes.

אירועים פופולריים במסלול המירוצים אסקוט

- מפגש מירוץ אסקוט המלכותי - מפגש מירוץ אסקוט המלכותי הוא מפגש מרוצי סוסים שנתי בן חמישה ימים המתקיים במסלול המירוצים אסקוט. זהו אחד מאירועי המירוצים המפורסמים והיוקרתיים בעולם ומושך אליו אלפי מבקרים מדי שנה. מפגש המירוץ המלכותי אסקוט מתקיים במסלול המירוצים אסקוט מאז 1878 ומתקיים בעוד שבוע בחודש יוני בכל שנה.

- פסטיבל המרוצים הבינלאומי - פסטיבל המרוצים הבינלאומי הוא אירוע בן שלושה ימים המתקיים במסלול המירוצים אסקוט. זהו אירוע פנטסטי המציע למבקרים מגוון רחב של חוויות מרגשות ומרגשות.

- בית הספר הבריטי למירוצים - בית הספר הבריטי למרוצים הוא אטרקציה פנטסטית שמתקיימת במסלול המירוצים אסקוט. בית הספר הבריטי למירוצים הוא דרך מצוינת לגלות את עולם המירוצים ולחוות את ההתרגשות בלהיות ג'וקי.

מפגש מרוץ רויאל אסקוט

מפגש המירוץ Royal Ascot הוא אחד מאירועי המירוצים המפורסמים והיוקרתיים בעולם. הוא מתקיים במסלול המירוצים אסקוט בברקשייר, אנגליה, בעוד שבוע בחודש יוני בכל שנה. מפגש המרוץ Royal Ascot הוא מפגש בן חמישה ימים והוא אחד משיאי לוח השנה החברתי הבריטי. הוא מושך אליו אלפי מבקרים מדי שנה, כולל בני משפחת המלוכה. מפגש המירוץ המלכותי אסקוט מתקיים במסלול המירוצים אסקוט מאז 1878 והוא מפגש המירוץ הבריטי היחיד שעדיין מתקיים במקום המקורי שלו.

טיפים להשתתפות במירוץ במסלול המירוצים אסקוט

- ללבוש בגדים נוחים - אתה תהיה עמידה ביציע במשך תקופות ארוכות, לכן עדיף ללבוש ביגוד נוח, כמו נעלי ספורט, ג'ינסים יפים וטי-שירט. - הביאו מעיל גשם או מעיל עמיד למים - אין לדעת מתי מזג האוויר ישתנה ועדיף להתכונן. - הביאו תיק לאחסון החפצים - אתם לא רוצים להסתובב בכיסים באמצע המירוץ, לכן עדיף להביא תיק בו תוכלו לאחסן את החפצים שלכם. - הביאו מצלמה - תרצו לזכור את החוויה של השתתפות במירוץ במסלול המירוצים אסקוט. מצלמה נחמדה היא דרך מצוינת ללכוד את ההתרגשות של היום.

ביקור במסלול המירוצים אסקוט

מסלול המירוצים אסקוט ממוקם בסארי, אנגליה, ונגיש בקלות בכביש, ברכבת ובאוויר. אם אתם נוסעים למסלול המירוצים אסקוט ברכב, תצטרכו לרדת מכביש M25 ולנסוע בכביש A3. אם אתם נוסעים למסלול המירוצים אסקוט ברכבת, תוכלו לעלות על רכבת באחת מהתחנות הסמוכות הרבות, כולל ווינדזור, סטיינס ורדינג. אם אתם נוסעים למסלול המירוצים אסקוט בטיסה, נמל התעופה הית'רו הוא שדה התעופה הקרוב ביותר. מסלול המירוצים אסקוט פתוח למבקרים לאורך כל השנה, כאשר המרוצים מתקיימים מתחילת מרץ ועד סוף אוקטובר. המבקרים יכולים לצפות לשלם 25 פאונד עבור הכניסה למסלול המרוצים.