מה זה הימור עם ה-Tote?

הימורי טוטים הם סוג של הימורים שקיים כבר שנים רבות ועדיין פופולרי כיום. זוהי צורה של הימורי בריכה לפיה לקוחות מבצעים הימורים במאגר משותף, כך שככל שיותר אנשים לוקחים חלק, התשלום גדול יותר. הימורי Tote מאפשרים למהמרים להמר על מגוון אירועים כמו מרוצי סוסים וגרייהאונד, כדורגל וענפי ספורט אחרים. עם עליית ההימורים המקוונים, הימורי קופה הפכו לנגישים וקלים יותר להבנה אפילו יותר. כעת אתה יכול להמר על מגוון רחב של תוצאות וסוגי הימורים עם הבטחה שתקבל את אותה רמת הגנה ואבטחה כמו כל צורת הימורים אחרת.

מה זה הימור בטוט?

הימורי טוטה הם סוג של הימור שבו הסיכויים לאירוע נקבעים על ידי מאגר מרכזי. הבריכה יכולה לייצג הימורים שבוצעו במקום, בטלפון או באינטרנט. הסיכויים של האירוע מחושבים על סמך גודל ההימורים המשולבים. לקוחות יכולים להמר על ניצחון, מקום או כל כיוון, בדיוק כמו בהימור עם סיכויים קבועים, אך מבלי למצוא את הסיכויים הנוכחיים כדי לעשות זאת. הימורי טוטאל ידועים גם כהימורים pari-mutuel. הסיבה לכך היא שההימורים שמבצעים כל הלקוחות תורמים במידה שווה למאגר מרכזי. סיכויי הזכייה בהימורים נקבעים לפי גודל המאגר. ככל שהבריכה גדולה יותר, הסיכויים נמוכים יותר. המשמעות היא שלא תמצאו סיכויים קבועים עבור כל תוצאה, אלא במקום זאת, הסיכויים ישתנו בהתאם לסכום הכסף המוצב על כל מוצר. משמעות הדבר היא שללא קשר לשאלה אם אתה מהמר בתחילת האירוע או תוך כדי המשחק, אתה עדיין יכול למצוא את אותם הסיכויים.

כיצד פועלים הימורי קופה?

עם הימורי קופה, הסיכויים יפורסמו עבור כל תוצאה של האירוע. לאחר מכן, לקוחות יכולים להמר על התוצאה שלדעתם צפויה להתרחש. ככל שתבצע יותר הימורים, כך תפחית את הסיכויים לזכות בהימור. ההימורים מאוחדים עם כל ההימורים האחרים על תוצאה זו ולאחר מכן משולמים בהתאם לכמות הכסף במאגר. אם אתה מהמר על תוצאה מסוימת, והתוצאה מתרחשת, תקבל תשלום. אם אתה מהמר על תוצאה מסוימת וזה לא קורה, לא תקבל תשלום. התשלום יהיה תלוי בגודל סך ההימורים במאגר על תוצאה זו.

היתרונות של הימורי טוטה

כמה יתרונות מגיעים עם הימורי קופה. אלה כוללים: - נגישות: עם הימורי תיקים, אינך צריך לדאוג לגבי מציאת הסיכויים הטובים ביותר או אם אתה מקבל את המחיר הטוב ביותר. אתה מחליט איזו תוצאה אתה חושב שתקרה ושמה עליה הימור.

- בטיחות ואבטחה: עם הימורי משקל, כל הימור הוא חלק ממאגר משותף. זה אומר שאם לתוצאה אחת יש יותר הימורים בהשוואה לאחרים, הסיכויים לתוצאה זו ירדו. זה יוביל אז הסיכויים שהתוצאות האחרות יעלו.

- פחות סיכון: בהימור על סך הכל, הסיכויים משתנים בהתאם לכמות הכסף שיש בבריכה. אם אתה מהמר על סכום קטן, תכניס סכום קטן לבריכה, אשר יחולק עם הימורים אחרים. זה אומר שההימור שלך יהיה קטן יותר בהשוואה אם היית מהמר על סכום גדול.

- ללא עלויות נוספות: עם הימורי משקל, אינך צריך לדאוג לגבי עמלות או חיובים נוספים. אין עלויות נוספות הקשורות להימורי קופה.

סוגי הימורי תיק

ישנם סוגים שונים של הימורי תיקים זמינים. אלה כוללים: - הימורים מנצחים: אם אתה חושב שקבוצה או סוס מסוימים ינצחו, אתה יכול להציב הימור מנצח עליהם. הימור ניצחון מושם על תוצאה שחייבת לקרות.

- הימורי מקום: אם אתה חושב שקבוצה או סוס יסיימו במקום הראשון או השני, תוכל להמר עליהם. הימור מקום מושם על תוצאה שחייבת לקרות אך אינה מובטחת.

- הימורים לכל כיוון: אם אתה חושב שתוצאה לא רק תתרחש אלא גם תסיים בשלושת הראשונים, אתה יכול להמר עליהם. כל הימור מושם על תוצאה שחייבת לקרות אך לא מובטח שהיא תסיים בשלושת הראשונים.

- הימור כפול לכל כיוון: אתה יכול גם להציב הימור כפול על התוצאה שאתה חושב שתקרה ותסיים בשלושת הראשונים. זהו הימור של שניים באחד שנותן לך פי שניים מהתשלום אם נכון.

- הימורי טרבל לכל כיוון: טרבל הוא הימור של שלושה באחד שישתלם אם תחזה נכון שהתוצאה תתרחש, תסיים בשלושת הראשונים, וגם הקבוצה או הסוס יסיימו בסדר מסוים.

בחירת ספק ההימורים הנכון

כשאתה בוחר אתר הימורי קופה, עליך לוודא שהוא מציע את מגוון ההימורים שאתה רוצה להציב. כדאי גם לבדוק איזה סוג של סיכויים הם מציעים ושיש להם מוניטין טוב. אתה יכול לעשות זאת על ידי קריאת ביקורות של לקוחות וחקירה באתר כדי לקבוע אם הוא קל לשימוש. אתה יכול גם להשוות בין אתרי ההימורים לטוטים כדי למצוא את האתר הטוב ביותר עבורך.

טיפים להימור מוצלח על גבי

לאחר שתשלוט בכל ההימורים הזמינים בהימורים, עליך לשקול גם כיצד אתה מציב את ההימורים שלך. בעת ביצוע הימורים, עליך לנסות להימנע מהמלכודות הבאות:

- חושב שתנצח: למרות שאתה עשוי לחשוב שתתרחש תוצאה מסוימת, חשוב לזכור שהסיכויים ישתנו בהתאם למספר ההימורים. אתה צריך להמר רק על תוצאות שאתה מאמין שיתרחשו.

- הימור יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך: בעוד שהימור על סך הכל הוא בדרך כלל צורת הימורים בסיכון נמוך, עליך להמר רק על מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. כדאי להימנע מלהסתבך בהתרגשות ולהמר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

- לא לקרוא את התנאים וההגבלות: בעת ביצוע הימורים, עליך תמיד לקרוא את התנאים וההגבלות. זה יעזור לך להבין בדיוק על מה אתה מהמר ואת הזכויות שלך.