הג'וקי המפורסם של אמריקה, ג'ורג' ארקרו

ג'ורג' ארקרו היה אחד הג'וקים המשפיעים ביותר בהיסטוריה של מרוצי הסוסים. נולד ב-1905 בפילדלפיה, פנסילבניה, ארקרו החל את הקריירה שלו כג'וקי בגיל שש עשרה. הקריירה שלו הייתה מלאה בהצלחות רבות, כולל ניצחונות רבים בדרבי של קנטאקי, Preakness Stakes, Belmont Stakes, Travers Stakes וגביע הזהב של הוליווד. ארקרו היה דמות אגדית בעולם מרוצי הסוסים, והמיומנות והנחישות שלו לנצח זיכו אותו בכבוד הן של חבריו והן של המעריצים. הצלחתו והדחף שלו זיכו אותו במקום במוזיאון הלאומי למירוץ והיכל התהילה בשנת 1966. ארקרו הוא אגדה אמיתית בהיסטוריה של מרוצי הסוסים, והמורשת שלו עדיין מעוררת השראה לרגלנים עד היום.

חיים מוקדמים וקריירה

ג'ורג' ארקרו נולד בשנת 1905 בפילדלפיה, פנסילבניה. הוא החל את הקריירה שלו כג'וקי בגיל שש עשרה והמשיך והפך לאחת הדמויות המוערכות ביותר בהיסטוריה של מרוצי הסוסים. ארקרו רכב על שלושה זוכים בדרבי של קנטאקי, כולל אדמירל המלחמה האגדי בשנת 1937. הוא גם זכה ב-Preakness Stakes שלוש פעמים וב-Belmont Stakes ארבע פעמים, יחד עם Travers Stakes, Suburban Handicap, וגביע הזהב של הוליווד. קריירת הרכיבה של ארקרו השתרעה בין 1925 ל-1954, והוא זכה למוניטין של אחד מגדולי הספורטאים. הוא כונה לעתים קרובות "הסוכר של סרטוגה".

ארקרו זכה גם ב-Suburban Handicap ב-1939 וב-1940, והוא גם זכה בגביע הזהב של הוליווד ב-1955.

ארקרו המשיך והפך לאחד מרוצי מרוצי הסוסים המצליחים בכל הזמנים.

כבוד ומורשת

ג'ורג' ארקרו היה אחד הג'וקים המשפיעים ביותר בהיסטוריה של מרוצי הסוסים. הקריירה שוברת השיאים שלו זיכתה אותו במוזיאון הלאומי למירוץ והיכל התהילה בשנת 1966. ארקרו היה דמות אגדית בעולם מרוצי הסוסים, והמיומנות והנחישות שלו לנצח זיכו אותו בכבוד הן של חבריו והן של חבריו. מעריצים. ההצלחה והדחף שלו זיכו אותו במקום במוזיאון הלאומי למירוצים והיכל התהילה בשנת 1966. ארקרו הוא אגדה אמיתית בהיסטוריה של מרוצי הסוסים, והמורשת שלו עדיין מעוררת השראה לרגלנים עד היום.

ארקרו נכנס למוזיאון הלאומי למירוצים ולהיכל התהילה בשנת 1976 והיה הג'וקי הראשון שזכה ביותר מ-6 מיליון דולר בקריירה שלו.

השפעה על מרוצי סוסים

ג'ורג' ארקרו היה אחד הג'וקים המצליחים ביותר בהיסטוריה של מרוצי הסוסים. מספר הזכיות שלו היה רב מכדי לרשום, והישגי המירוצים הבולטים ביותר שלו כוללים זכייה בדרבי של קנטאקי ב-1935 וב-1937, ואחריו זכייה ב-Preakness Stakes ב-1936, 1937 ו-1938. זכיותיו ב-Belmont Stakes הגיעו 1938, 1946 ו-1951, בעוד הניצחונות שלו ב-Travers Stakes הגיעו ב-1939 וב-1953. ארקרו זכה גם ב-Suburban Handicap ב-1939 וב-1940, והוא גם זכה בגביע הזהב של הוליווד ב-1955. , ובמהלך הזמן הזה, הוא זכה למוניטין של אחד מהג'וקים הגדולים בספורט. הוא כונה לעתים קרובות "הסוכר של סרטוגה". ההצלחה והדחף של ארקרו זיכו אותו במקום במוזיאון הלאומי למירוץ והיכל התהילה בשנת 1966. ארקרו הוא אגדה אמיתית בהיסטוריה של מרוצי הסוסים, והמורשת שלו עדיין מעוררת השראה בספורטאים עד היום.

שנים מאוחרות יותר ומוות

ג'ורג' ארקרו נהנה מקריירה ארוכה ומוצלחת כג'וקי, אך בסופו של דבר הוא פרש ממירוץ בשנת 1954. לאחר מכן הוא המשיך להיות מאמן סוסים, ובשנת 1955, הוא זכה בגביע הזהב של הוליווד עם הסוס Artful Owner. הקריירה של ארקרו כמאמן נמשכה בין 1954 ל-1958, והניצחון הגדול ביותר שלו כמאמן הגיע ב-1956 כשזכה ב-Washington Park Handicap. ארקרו נכנס להיכל התהילה של מירוץ בשנת 1966, והוא הופיע על השער של ספורטס אילוסטרייטד בשנת 1956. ארקרו נפטר בשנת 1988 בגיל שמונים ושלוש, והוא הותיר אחריו את אשתו, מרתה, ושניים בנים, ג'ורג' ואדוארד.

הוא זכה בשני כתרים משולשים, היה חבר במוזיאון הלאומי למירוצים והיכל התהילה, והיה הג'וקי הראשון שזכה ביותר מ-6 מיליון דולר בארנקים. הקריירה של ארקרו הייתה מלאה בהישגים שהעניקו לו את התואר "הזקן הגדול של המירוצים". הצלחתו הייתה תוצאה של מסירותו, המיקוד והמיומנות שלו, שעזרו לו להפוך לאחד הג'וקים המצליחים בכל הזמנים. ארקרו היה חלוץ בתעשיית מרוצי הסוסים, והמורשת שלו תמשיך לחיות לדורות הבאים.