גביע הזהב של צ'לטנהאם הלאומי

גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא בין האירועים היוקרתיים והצפויים ביותר בלוח השנה של מרוצי האנט הלאומי. המרוץ מתקיים מדי שנה במשך ארבעת ימי פסטיבל צ'לטנהאם, מושך אליו כמה מהסוסים הטובים בעולם, כאשר רבות מהאורוות המובילות במדינה מנסים לקבל את התואר. זהו פסגת מרוצי האנט הלאומי והמירוץ שכולם רוצים לנצח. עם קרן פרסים של 625,000 ליש"ט, גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא אחד מהמירוצים העשירים בעולם והמנצח ייחשב כגיבור לאומי. האירוע הוא מחזה, עם קהל עצום של אוהדי מירוצים נלהבים שמריעים לסוסים האהובים עליהם כשהם נלחמים על הניצחון. זו באמת חוויה מרגשת ואסור לפספס.

היסטוריה של גביע הזהב של צ'לטנהאם

גביע הזהב של צ'לטנהאם מתוארך לשנת 193 כאשר הוא נערך לראשונה במסלול המרוצים המפורסם של צ'לטנהאם בגלוסטרשייר. המירוץ היה בתחילה אירוע חובבני אך לאחר מכן הפך לאירוע מקצועי. בשנים הראשונות של האירוע, הוא נשלט על ידי סוסים איריים, כאשר סאני סאות' היה הסוס הלא-אירי הראשון שזכה במירוץ בשנת 1937. המרוץ לא נערך בין השנים 1939 ל-1945 בגלל מלחמת העולם השנייה, אך חזר ב-1946 ו מאז המשיך להתקיים מדי שנה. גביע הזהב של צ'לטנהאם גדל והפך לאחד האירועים הגדולים ביותר בלוח השנה הלאומי של הציד ונחשב באופן נרחב למירוץ היוקרתי ביותר של פסטיבל צ'לטנהאם.

הכנות לקראת גביע הזהב של צ'לטנהאם

גביע הזהב של צ'לטנהאם מתקיים על פני מרחק של 3 מיילים, 2 וחצי פרקים (3 מיילים ו-2½ פרקים). זהו אותו מרחק כמו הריצה במרוץ הגדול השני של פסטיבל צ'לטנהאם, גביע הזהב של צ'לטנהאם. המירוץ נערך ביום שלישי והוא היום האחרון של פסטיבל צ'לטנהאם. המירוץ יוצא לדרך בשעה 10 בבוקר, וגביע הזהב של צ'לטנהאם הוא המירוץ האחרון של היום. סוסים מתחילים את ההכנה שלהם לגביע הזהב של צ'לטנהאם ברגע שהעונה הקודמת מסתיימת. גביע הזהב של צ'לטנהאם מתקיים לקראת סוף עונת הציד הלאומי, שנמשך בסביבות אוקטובר עד אפריל. סוסי ציד לאומיים בדרך כלל מרצים כ-8 פעמים בכל עונה. זה אומר שיש להם מספיק זמן להתכונן לגביע הזהב של צ'לטנהאם, שיתקיים במרץ.

המסלול והמכשולים של גביע הזהב של צ'לטנהאם

גביע הזהב של צ'לטנהאם מתנהל על פני מרחק של 3 מיילים, 2 וחצי פרקים באותו מסלול כמו גביע הזהב של צ'לטנהאם. ישנם 15 מכשולים לאורך המסלול, והסוסים קופצים אותם בסדר הפוך. מסלול גביע הזהב של צ'לטנהאם ידוע כקשה, וסוסים רבים נפלו בו בשנים עברו. עם זאת, חלק זה של המאמר יעודכן כאשר הקורס יתפרסם למירוץ 2019. סוסים מתחילים את המירוץ מהגדר השלישית אחרונה, הטיפוס החוצה לאחר קפיצת המים. לאחר מכן הם קופצים על המסילה, גדר מברשת, המשוכות, זוג גדרות משולשות, גדר מברשת, גדר משולשת נוספת, גדר מברשת, מטען, זוג גדרות משולשות, וקפיצת המים. לאחר מכן הם קופצים בירידה לאחר קפיצת המים, גדר המברשת, המשוכות, זוג גדרות משולשות, גדר מברשת, גדר משולשת נוספת, גדר מברשת, משוכה, זוג גדרות משולשות, גדר המברשת. , והמסילה.

האווירה והמשיכה של גביע הזהב של צ'לטנהאם

גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא אחד האירועים הצפויים והמיוחלים ביותר בלוח המרוצים. המרוץ מתקיים מדי שנה במשך ארבעת ימי פסטיבל צ'לטנהאם, מושך אליו כמה מהסוסים הטובים בעולם, כאשר רבות מהאורוות המובילות במדינה מתמודדות על התואר. זהו פסגת מרוצי האנט הלאומי והמירוץ שכולם רוצים לנצח. גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא אחד האירועים הצפויים והמיוחלים ביותר בלוח המרוצים. המרוץ מתקיים מדי שנה במשך ארבעת ימי פסטיבל צ'לטנהאם, מושך אליו כמה מהסוסים הטובים בעולם, כאשר רבות מהאורוות המובילות במדינה מתמודדות על התואר. זהו פסגת מרוצי האנט הלאומי והמירוץ שכולם רוצים לנצח. גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא חוויה מרגשת באמת ואסור לפספס.

טיפים להשתתפות בגביע הזהב של צ'לטנהאם

גביע הזהב של צ'לטנהאם הוא אחד האירועים המיוחל להם ביותר בלוח המרוצים והוא גולת הכותרת של פסטיבל צ'לטנהאם. המרוץ מתקיים מדי שנה במשך ארבעת ימי פסטיבל צ'לטנהאם, מושך אליו כמה מהסוסים הטובים בעולם, כאשר רבות מהאורוות המובילות במדינה מתמודדות על התואר. זהו פסגת מרוצי האנט הלאומי והמירוץ שכולם רוצים לנצח.